OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Fimop, chytrý úklid

Uklízejte chytře, pohodlně, bez námahy a přitom důkladně


Při práci s Fimopem vždy zbyde dostatek času na dobrou kávu.Na rozdíl od principu čištění podlah klasickým mopem, který chemicky uvolněné nečistoty nedokáže důkladně odstranit a naopak tyto nečistoty dále jen roztírá, je nutné použít jiný technologický postup. Postup takový, který používají průmyslové mycí stroje. Pomocí speciálních čisticích prostředků a rychle se otáčejícího kartáče jsou nečistoty z hladkých podlah  separovány a sací lištou důkladně a do sucha odstraněny. Na suché podlaze tak zůstává pouze mikrofilm s funkcí ochranné vrstvy před případným dalším znečištěním.  A to vše během okamžiku, bez námahy, na všech druzích hladkých podlah dokázaly s velkou účinností pouze průmyslové mycí stroje větších rozměrů. Ale co menší prostory zdravotnických zařízení, nebo domácnosti kde jim na čistotě záleží? A jak důkladně vyčistit podlahy špatně přístupných a stísněných míst jako jsou sociální zařízení, šatny nebo další prostory v nadzemních podlažích, tam, kam je nereálné se s klasickým mycím strojem dostat? A právě proto byl zkonstruován malý ručně vedený mycí stroj FIMOP. 

FIMOP - malý svou velikostí, cenou a spotřebou velký svým účinkem, výkonem a výdrží.

Díky kloubu na madle je Fimop schopen vyčistit i velmi stísněná místa.

FIMOP – univerzální kloub umožňuje mycímu stroji pohyb libovolným směrem, těsně kopíruje stěny a rohy a malé rozměry a nízká výška mu umožňuje snadné a stejně důkladné čištění i v malých a úzkých prostorech. Pak snadno vyčistíte podlahu nejen pod židlemi a stoly, ale i pod postelí, vyšetřujícím lehátkem nebo i pod skříní na vyšších nohách.

FIMOP – díky velmi malé hmotnosti a velkým zadním kolečkům zaručuje jednoduchý a pohodlný transport. Rychlé složení teleskopického madla umožní obsluze  přenášet mycí stroj Fimop po schodech mezi patry.

FIMOP – úsporná technologie dávkování čisticího roztoku na rotační kartáč dociluje maximálního čistícího výkonu za velmi nízkých finančních nákladů. Moderní lithiová baterie zaručuje dostatečný výkon a v případě potřeby je možné její dobíjení kdykoli, bez tzv. paměťového efektu.

FIMOP – díky dvou oddělených nádrží na čistou a špinavou vodu se u mycího stroje Fimop na rozdíl  od klasického mopu špinavá voda nikdy nedostane zpět na podlahu. Fimop čistí pouze čistým roztokem a špinavá voda je účinně odsávána.

Rychlé složení madla a malá hmotnost stroje umožňuje jeho snadné přemístění.FIMOP – komfortní obsluhu zaručuje možnost dlouze vytaženého teleskopického madla a nožní spínač pro zapnutí nebo vypnutí stroje a spínač osvětlení čištěného prostoru.

FIMOP - Pro maximální pohodlí bezkontaktního mytí spojené i s ekonomickým provozem stroje doporučujeme použít mobilního (s možností jednoduchého přemístění) směšovače čisticích prostředků. Ten je schopen v nastaveném procentuálním poměru pro mycí stroj připravit čisticí směs v libovolném množství. 

FIMOP – rádi Vám práci mycího stroje v praxi předvedeme a tím Vám umožníme získat nezávislý pohled na všechny jeho námi prezentované výhody. 


 

 

Proč mycí stroj Fimop právě od nás? Společně se strojem a v jeho ceně obdržíte příslušenství v hodnotě 5.800Kč

Alu tyč k držáku mopuDržák mopu a mop zametací.ed vlastním čištěním podlahy je vhodné celý povrch zbavit všech pevných nečistot. V opačném případě je velmi pravděpodobná snížená účinnost odsávání znečištěné vody pro možnost ucpání sací hadice, nebo zanešení sací lišty. Odstranění prachu a jiných nečistot se provádí vysavačem, ale je také možné tuto činnost provést uspokojivě zametacím mopem. Výhodou je rychlost, bezhlučnost a velká finanční úspora.

 - od nás je jeden kus zametacího mop v šíři 60, nebo 1 kus v šíři 80 cm v ceně mycího stroje Fimop

Do Čistící prostředek R-Clean Speedcleankaždého mycího stroje se do nádrže nalévá čisticí směs, tzn. čistá voda v kombinaci s % koncentrací čisticího prostředku. Protože je mycí stroj Fimop určený i pro podlahy v domácnostech, je rozhodně dobré použít chemický prostředek s pH neutrální. K bezpečnosti všech uživatelů čištěných podlah můžeme doporučit pH neutrální R-Clean Speedclean v 5 litrovém balení. Jeho ředění je doporučeno v poměru 1:100, tzn. 1% roztok. Z pěti litrů R-Clean Speedcleanu vyrobíte pro Fimop 500 plných nádrží čisticího roztoku.

 - od nás je jeden kus přípravku R-Clean Speedclean v pětilitrovém balení v ceně mycího stroje Fimop

Směšovač MinimixAle jak nejlépe namíchat čisticí směs, aby byla zachována prezentovaná bezkontaktnost a v co nejlepší přesnosti. Ideální je přenosný směšovač Minimix, neboli dávkovací jednotka pro ředění chemických přípravků. Přesné dávkování dosáhnete výměnou plastové dávkovací trysky pro lepší orientaci jinak barevně tónované. Směšovač Minimix je možné připojit na standardní vodovodní kotoutek, nebo baterii.

 - od nás je jeden kus směšovače Minimix v ceně mycího stroje Fimop
 

 

Dodavatel zboží:   

Koupit mycí stroj Fimop včetně příslušenství za cenu 32.307Kč včetně DPH

 Výrobce

FIMAP

 Prodejní cena

32.307 Kč včetně DPH

 Katalogové číslo                    

107050

 Váha

 9 kg

 Výška

 1.295 mm

 Šířka

 395 mm

 Délka

 445 mm

 Výkon teoretický

 až 300 m2/hod

 Pracovní záběr

 340 mm

 Stírací lišta (přední/zadní)

 395 mm

 Příkon

 150 W

 Nádrž - čisticí roztok

 1 litr

 Nádrž - znečistěný roztok

 1,2 litru

 Kartáčový motor

 24/50 V/W

 Sací motor

 24/100 V/W

 Stoupání

 2 %

 Váha včetně baterie

 10 kg

 Baterie

 24/ Li-ion
R-CLEAN SPEEDCLEAN, čisticí přípravek

R-Clean Speedclean je ideální přípravek pro použití v mycích automatech díky velmi nízké pěnivosti a vynikajícím čisticím vlastnostem. Je výborný také pro manuální mytí, jednokotoučové a další čisticí stroje. Na podlaze nezanechává šmouhy vznikající z důvodu zbytků pěny. Neobsahuje vosky ani detergenty na bázi mastných kyselin, které by moohly zůstávat na podlaze. Čištěný povrch tak zůstává optimálně drsný a neklouže. Přípravek je pH neutrální a je vhodný prov všechny typy omyvatelných podlah, jako je linoleum, PVC a další plasty, pryž, kámen, mramor, lakované dřevo a lakované povrchy. Velmi příjemně voní.

Soubor ke stažení: